LALO Project презентують новий альбом із саундтреком до «Форсаж-5»

теґи: електро-денс, музика, рок
Початок: 10.12.2013 20:00
Закінчення: 10.12.2013 22:00
Місце: Бочка на Подолі
Адреса: Київ, Верхній Вал, 22
Предмет події: Кількість відвідувачів: 0

LALO concert 1

Український гурт LALO Project, автори саундтреку до голлівудського блокбастера «Форсаж-5»,  презентують новий альбом із популярним кіно-синглом «Listen to me, looking at me».  У вівторок 10 грудня у клубі «Бочка на Подолі» відбудеться концерт-презентація альбому і прем’єра кліпу на нову пісню «Never» режисера Степана Сибірякова.

Історія LALO Project нагадує історію Попелюшки. Коли до гурту звернулися з Нью-Йорку і попросили трек «Listen to me, looking at me», їм довелося довго пояснювати саундпродюсеру фільму Емінему, що таке Україна. До цього пісню ігнорували 2 роки і не вважали «форматною». Тільки після того, як вона потрапила у «Форсаж-5», її стали ротувати в ефірах українських радіостанцій і поширювати рінгтони,  запрошувати в міста Україні, Росії та Європи. Багато хто й досі думає, що LALO Project – американський гурт, а вони наші, українські. 

Учасники electro-dance проекту LALO Project: Ксенія Зотова (вокал), Володимир Шариков (гітара), Ігор Ганевський (гітара) та Петро Шерстніков (продюсер, автор музики і текстів)

Вартість квитків на концерт-презентацію альбому «Listen to me, looking at me»: 150 грн (у касі арт-пабу і на concert.ua/ua/eventpage/lalo_project_2)

Адреса: Київ, вул. Верхній Вал, 22 (м Контрактова площа), «Бочка на Подолі»

Акредитація: 0676571780 / lya.mironova@gmail.com

 

LALO Project − зйомки кліпу «Never»:

youtube.com/watch?v=Y2V2wdQ0zZs

 

LALO Project:
YouTube: youtube.com/laloproject
Vkontakte: vk.com/laloproject
Facebook: facebook.com/petr.serstnikov
SoundCloud: soundcloud.com/laloproject

 
Я був там